1395/12/23      # 1908 

طرح امداد نوروزی گروه سایپا از 25 اسفند ماه آغاز مي شود 

به گزارش خبر خودرو، طرح امداد و خدمات نوروز 96 گروه خودروسازی سایپا از 25 اسفند ماه تا 14 فروردین ماه به مدت 20 روز اجرایی می شود.

به گزارش خبرنگار خبر خودرو ، مدیرعامل امدادخودرو گروه خودروسازی سایپا با اشاره به  آغاز سی و ششمین طرح امداد نوروزی گروه سایپا ، اظهار داشت : طرح خدمات و امداد نوروزی سایپا از ساعت 7 صبح 25 اسفند با مشارکت و استقرار حدود 430 ناوگان امدادی در سراسر کشور به ویژه در محورهای پر تردد آغاز می شود و تا 14 فروردین 96 ادامه دارد.

به گزارش خبرنگار خبر خودرو، بهزاد پناهی در آغاز آیین افتتاح طرح خدمات و امداد نوروزی سایپا با اشاره به فعالیت بیش از 6500 نفر در طرح نوروزی 96 گروه خودروسازی سایپا گفت:  در طرح امداد نوروزی 95 ، بیش از 720 واحد امدادی مشتمل بر 252 پایگاه روزانه برون شهری، 52 پایگاه شبانه روزی، 86 پایگاه درون شهری، 220 دستگاه واحد امدادی روزانه و شبانه پیمانکار و 114 دستگاه خودروسوار جهانگردی در سراسر کشور اقدام به ارائه خدمات تعمیرگاهی به هموطنان خواهند نمود. همچنین در این طرح علاوه بر خدمات خارج از تعمیرگاهی، بالغ بر 450 نمایندگی مجاز با بیش از 4500 نفر پرسنل، در سراسر کشور به ارائه خدمات تعمیرگاهی به هموطنان گرامی خواهند پرداخت البته کلیه واحدهای امدادی به سامانه ردیاب (AVL) مجهز هستند و عملکرد آنها از طریق این سامانه، بازدیدهای میدانی مستمر و سایر ابزارهای کنترلی تحت نظارت قرار می‌گیرد.

وی تصریح کرد: امسال چهاردهمین سالی است که شرکت امداد خودرو سایپا، مسئولیت اجرای طرح خدمات نوروزي سايپا را بر عهده دارد.

وی همچنین از افزایش 100 درصدی میزان کسب و کار امداد در حوزه کارت طلایی خبر داد و اظهار داشت: در سال 96 در حوزه کسب و کار کارت طلایی حداقل 100 درصد افزایش می یابد.

وی همچنین از کاهش 10 دقیقه ای زمان انتظار خدمات امدادی در سال 96 خبر داد و گفت: در حال حاضر زمان انتظار خدمات امدادی گروه سایپا بین 30 تا 35 دقیقه است و تلاش می کنیم این زمان را به زیر 31 دقیقه بهبود دهیم.

وی گفت: خوشبختانه زمان انتظار در بخش امداد خودرو سایپا در حد نرم جهانی است هر چند همواره به دنبال ارتقاء و کاهش این زمان هستیم.

وی در ادامه در خصوص توسعه شبکه امدادی گروه سایپا اظهار داشت: در نوروز سال 96 بیش از 100 دستگاه  توسعه شبکه امدادی در گروه سایپا داشته آیم.

مدیر عامل شرکت امداد خودرو سایپا همچنین با توجه به ورود برخی سودجویان به طرح خدمات امدادرسانی اظهار داشت: وظیفه ماست که با اطلاع رسانی درست مشتریان را به حقوقشان واقف نماییم تا حقوق شهروندان تضییع نشود.

پناهی همچنین از برخی اقدامات و طرح های خوب در حوزه خدمات امدادی خبر داد و تصریح کرد: شرکت امداد خودرو سایپا در راستای توسعه شبکه امدادی، بازسازی و توسعه ناوگان در بخش هایی که خلا وجود داشته تلاش خوبی را داشته است.

وی همچنین با اشاره به اینکه بیش از 65 درصد از امدادخواهان در محل راه اندازی می شوند، تصریح کرد: کمتر از 35 درصد از تماس های امدادخواهان ناگزیر به حمل خودرو می شود.

مهندس پناهی فرآیند پشتیبانی از طرح را بسیار منظم ارزیابی کرد و گفت: در زمان 20 روزه ی طرح خدمات و امداد نوروزی سال 1396 ده دفتر منطقه ای و 22 انجمن صنفی استانی نمایندگان در بخش کنترل و نظارت بر آن انجام وظیفه خواهند نمود.

شایان ذکر است هموطنان گرامی جهت دریافت خدمات امدادی، بیان نظرها و پیشنهادهای خود می توانند در تمام ساعات شبانه روزی با شماره 096550 و 84444-021 و همچنین در حوزه های فروش، خدمتات پس از فروش و ... با مرکز امور مشتریان گروه خودروسازی سایپا به شماره تماس 096770 تماس حاصل نمیند و یا به پرتال اینترنتی شرکت به نشانی www.emdadsaipa.ir مراجعه کنند.

 
  ::  تماس با ما   :: 
Copyright 2010, asscc.ir, All right reserved انجمن صنفی شرکتهای خدمات پس از فروش خودرو