1395/11/17      # 1878 

تسهیلات شرکت خدمات پس از فروش مدیران خودرو به متقاضیان طرح خرید و فروش خودروهای کارکرده 

به گزارش خبر خودرو، مدیرعامل خدمات پس از فروش شرکت مدیران خودرو با اشاره به اجرای طرح خرید و فروش و جایگزینی خودروهای کارکرده شرکت مدیران خودرو ، اظهار داشت : همواره واحد خدمات پس از فروش در کنار بخش فروش شرکت مدیران بوده و در این طرح نیز همکاری خوبی را با طرح جدید خرید و فروش خودروهای کارکرده داشته و 10 درصد تخفیف در اجرت و تعمیرات به متقاضیان این طرح ارائه می شود.

به گزارش خبرنگار خبر خودرو ، سردار توفیقی آذر در مراسم آغاز طرح خرید ، فروش و جایگزینی خودروهای کارکرده شرکت مدیران خودرو همچنین از اجرای طرح ام وی اس کارت شرکت مدیران خودرو خبر داد و گفت : اجرای طرح ام وی اس کارت در فاز بعدی برنامه های شرکت مدیران خودرو است و یقینا اجرای آن به جریان خرید و فروش خودروهای دست دوم شرکت کمک موثری خواهد نمود.

وی تصریح کرد : همچنین شرکت خدمات پس از فروش مدیران خودرو در روند اجرای طرح خرید و فروش خودروهای کارکرده در حوزه اورهال نمودن خودروهای دست دوم کمک مناسبی را به مشتریان این طرح ارائه می کند.

وی همچنین از احتمال افزایش مدت زمان گارانتی خودروهای مدیران خودرو برای شرکت در این طرح خبر داد و گفت : تلاش می کنیم با تمدید حداقل یک تا دو سال زمان گارانتی خودروهای مدیران خودرو ، به رونق این طرح کمک نماییم.

 
  ::  تماس با ما   :: 
Copyright 2010, asscc.ir, All right reserved انجمن صنفی شرکتهای خدمات پس از فروش خودرو