1395/10/14      # 1865 

کاهش قابل توجه سهم قطعات چینی در شبكه خدمات پس از فروش ایران خودرو 

به گزارش خبرخودرو ، مهندس سيدرضا حسيني، مديرعامل شركت ايساكو در گفتگو با برنامه حرف حساب در شبكه يك سيما در پاسخ به سوالات مردمي گفت: براي خدمات پس از فروش چيزي به نام "طبيعي است" نداريم. گروه صنعتي ايران خودرو در   307 شهر ايران 800 نمايندگي دارد كه روزانه 16هزار پذيرش دارند.

وی افزود: متاسفانه گاها در برخي نمايندگي ها بعضي از اظهارت خارج از عرف وجود دارد اما ما اين موارد را رصد کرده و براي رفع آن تلاش مي كنيم.

مدیرعامل شرکت ایساکو اظهار داشت: سرفصل هاي گارانتي مشخص و در دسترس همه هموطنان است. اگر در اجراي اين موارد مشكلي وجود داشت،‌هموطنان حتما با شماره 096440 تماس بگيرند تا با طرح موضوع نسبت به حل مشكل اقدام شود.

وی افزود: حدود 6ميليون دستگاه خودرو تحت پوشش شبكه خدمات پس از فروش ايران خودرو وجود دارد كه 1.5ميليون آن داراي گارانتي است و ما موظف هستيم با ايجاد سيستم هاي هوشمند، خدماتي در شان هموطنان عزيز ارائه كنيم.

مهندس حسيني اظهار داشت: در ابتداي سال به هموطنان قول داديم كه سهم قطعات چيني در شبكه خدمات پس از فروش را كاهش دهيم و اکنون ‌به گواه شواهد به اين قول عمل كرده ايم و اين سهم به ميزان قابل توجهي كاهش یافته است.

مديرعامل ايساكو گفت: در حوزه گارانتي نیز قطعاتي كه در شبكه خدمات پس از فروش استفاده مي شود،‌ دقيقا همان قطعات خطوط توليد اصلي هستند و در بحث فراخوان ها نیز تنها به پيامك بسنده نمي كنيم و همكاران ما با تك تك مالكان تماس مي گيرند اما در خصوص خودروهايي كه پس از فروش اوليه توسط مشتري به فروش رسيده مشكلاتي داريم كه اميدواريم با همكاري پليس راهور ناجا حل شود.

 
  ::  تماس با ما   :: 
Copyright 2010, asscc.ir, All right reserved انجمن صنفی شرکتهای خدمات پس از فروش خودرو