1395/08/25      # 1839 

نمایشگاه قطعات و مجموعه های خودرو گشایش یافت  

به گزارش خبرخودرو، یازدهمین نمایشگاه بین المللی قطعات، لوازم و مجموعه های خودرو تهران با حضور محسن صالحی نیا معاون وزیر صنعت گشایش یافت.

بزرگترین نمایشگاه بین المللی قطعات، لوازم و مجموعه های خودرو منطقه غرب آسیا در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برپا شده است.

در یازدهمین نمایشگاه بین المللی قطعات، لوازم و مجموعه های خودرو 1032 شرکت داخلی و خارجی؛ نوین ترین تجهیزات، صنایع و خدمات مرتبط با حوزه قطعات و مجموعه های خودرو را عرضه و به نمایش گذاشتند که 492 شرکت داخلی و 540 شرکت نیز خارجی هستند.

در یازدهمین نمایشگاه بین المللی قطعات، لوازم و مجموعه های خودرو تهران علاوه بر شرکت های داخلی، شرکت هایی از 26 کشور ترکیه ، چین، تایوان، کره جنوبی، هند، آلمان، هلند، ایتالیا، بلژیک، لهستان، امارات متحده عربی، اتریش، استرالیا، اسپانیا، ژاپن، سوئد، بنگلادش، فرانسه، بلغارستان، انگلیس، آرژانتین، رومانی، تونس، آمریکا، برزیل و سنگاپور نیز حضور دارند.

برخی کشورها از جمله ترکیه، چین، تایوان، کره جنوبی، هند، آلمان، ایتالیا، اسپانیا و تونس در این نمایشگاه به صورت گروهی(پاویون) شرکت کرده اند.

این نمایشگاه در29 هزار متر مربع ( فضای مفید) و در 18 سالن نمایشگاهی و فضای باز محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران برپا شده است که نسبت به سال گذشته 15 درصد رشد نشان می دهد.

در یازدهمین نمایشگاه بین المللی قطعات، لوازم و مجموعه های خودرو تهران؛ انواع قطعات و مجموعه های خودرو ،انواع قطعات فنی و موتوری خودرو، انواع قطعات بدنه خودرو، انواع ماشین آلات و تجهیزات قطعه سازی، مجموعه های تحقیقاتی و طراحی مهندسی، مواد اولیه و تجهیزات جانبی خودرو ، بازرگانی و خدمات پس از فروش ، نشریات تخصصی صنعت خودرو ، لوازم تزئیناتی خودرو ، تعمیر و نگهداری خودرو، محصولات پاک کننده خودرو و سایر تجهیزات و خدمات این حوزه در معرض دید علاقمندان قرار گرفته است.

عرضه تجهیزات و ماشین آلات ساخت داخل که با تکنولوژی روز تولید شده، از اهمیتی ویژه برخوردار است. فراهم کردن زمینه جذب سرمایه گذاری های خارجی، معرفی دستاوردها ، ظرفیت ها و توانمندی های کارخانه ها و شرکت های داخلی، بستر سازی برای توسعه مبادلات و همکاری های صنعتی شرکت های ایرانی و خارجی، توسعه صادرات و یافتن بازارهای جدید صادراتی، نمایش آخرین تحولات و دستاوردهای علمی، فنی و صنعتی داخلی و خارجی این حوزه، ایجاد ارتباط‌های تجاری جدید و انتقال دانش، فناوری و تجارب موفق جهانی به کشور، و کار آفرینی و اشتغال پایدار ؛ مهمترین اهداف برگزاری این نمایشگاه است.

برگزاری 12 همایش و کارگاه علمی آموزشی با حضور مهندسان،متخصصان و استادان دانشگاه ها و همچنین برنامه ریزی برای بازدید چند هیئت صنعتی ، تجاری و بازرگانی داخلی و خارجی؛ برخی از برنامه های جانبی یازدهمین نمایشگاه بین المللی قطعات، لوازم و مجموعه های خودرو تهران است.

نمایشگاه بین المللی قطعات، لوازم و مجموعه های خودرو تهران از امروز تا 28 آبان هر روز از ساعت 9 تا 17 آماده بازدید علاقه مندان است.

 
  ::  تماس با ما   :: 
Copyright 2010, asscc.ir, All right reserved انجمن صنفی شرکتهای خدمات پس از فروش خودرو