1395/08/10      # 1829 

بالا رفتن هزينه ها ، افزايش قيمت وانت زامياد را گريز ناپذير ساخته است 

به گزارش خبرخودرو، معاون فروش و خدمات پس از فروش شرکت زامیاد اعلام کرد : از جمله دلایل بالارفتن هزينه هاي توليدی محصولات سبک زامیاد، ارتقاء سطح کیفی خودرو مطابق با استاندارهاي قانوني، افزایش قیمت و خروج برخی اقلام كليدي از شمول ارز مبادله اي است.

حميدرضا درويش با اعلام این خبر بیان داشت: خودروهاي وانت زامياد به يورو 4 ارتقاء پيدا كرده تا استانداردهاي قانوني كشور را بتواند پوشش دهد. به طوری که برخي قطعات به خودرو اضافه شده و قطعات موجود دیگر نيز ارتقاء يافته است که از آن جمله می توان به كاتاليست، سيستم خود تنظيم چرخ عقب و كيت يورو 4 اشاره نمود.

وی خاطر نشان کرد: اين تغييرات، هزينه هاي زيادي را به شركت در توليد خودرو تحميل مي كند؛ علاوه بر این تامین برخی از  اقلام كليدي همچون كيت سوخت گاز ، سيستم هاي ترمز و ... از شمول تخصيص ارز مبادله اي خارج شده و براي تامين آنها بايد از ارز آزاد استفاده شود.

معاون فروش و خدمات پس از فروش زامياد با اشاره به تاخیر انداختن افزایش قیمت از سوی این شرکت اظهار داشت: زامياد با توجه و اشراف به اين امر كه، خريداران اين خودرو عمدتاً از اقشار زحمتكش كشور و هموطنان خدوم در صنعت حمل و نقل باری كشور هستند و اين خودرو را به عنوان محل تامین معاش و بخشی از سرمایه گذاری جهت ایجاد شغل خريداري مي كنند، این شرکت را بر آن داشته است که جهت رفاه حال مشتريان خود، افزايش قیمت را حتي‌الامكان به تاخير انداخته و آن را در چند مرحله به انجام برساند. از این رو در مرحله نخست صرفاً بخش ناچيزي به قيمت وانت زامیاد افزوده خواهد شد.

درویش با تاکید بر نقش بی بدیل این خودروی تجاری در صنعت حمل و نقل کشور بیان داشت: وانت زامياد با توجه به ويژگيهاي قدرت، ظرفيت بار و نقش بي بديل آن در صنعت حمل و نقل باری سبك كشور، ارزانترين خودروی حمل بار به ازاي هر تن در ناوگان حمل و نقل سبک کشور به حساب می آید.

وی در خاتمه یادآور شد: زامیاد در طي اين سال ها، همواره ارتقاء و اجرای دقیق استاندارد های روز کشور را در دستور كار خود قرار داده است، به گونه ای که طراحی محصول جدید با حفظ نقاط قوت محصول جاري انجام شده است و حاصل آن را می توان عرضه وانت پادرا به ناوگان حمل و نقل تجاری کشور و بازار تقاضا در سال جاری دانست.

 

 
  ::  تماس با ما   :: 
Copyright 2010, asscc.ir, All right reserved انجمن صنفی شرکتهای خدمات پس از فروش خودرو