1395/07/28      # 1823 

توسعه مشارکت گروه بهمن با شرکای خارجی 

به گزارش خبرخودرو، گروه بهمن در جهت توسعه همکاری با شرکای تجاری، پس از مذاکراتی که در چند ماه گذشته با شرکت‌های مزدا، ایسوزو و FAW انجام داده است و با توجه به ابراز تمایل شرکای تجاری، مشارکت خود را توسعه خواهد داد و از این توسعه حتماً کلیه ذی‌نفعان بهره‌مند خواهند شد.

همچنین گروه بهمن با توجه به پتانسیل‌های موجود در شرکت‌های تابعه خود و با هدف‌گذاری در جهت افزایش بهره‌وری، درصدد است تا با کارایی بیشتر در زمینه توسعه و ارتقاء محصولات در حوزه‌های خودروهای سواری و تجاری گام بردارد. در همین راستا فعالیت‌های شایانی ذکری در اصلاح و به‌ روزآوری خطوط تولید شرکت بهمن موتور به منظور آماده‌سازی ارائه محصولات جدید صورت گرفته است.

یکی از اهداف مهم گروه بهمن، بهبود خدمات پس از فروش و افزایش رضایتمندی مشتریان است و در این راستا فعالیت‌هایی نظیر اصلاح فرآیندهای فروش و خدمات پس از فروش با رویکرد مشتری‌مداری انجام شده است.

علاوه بر این، همسو کردن فعالیت‌های موازی و اصلاح ساختار فرایندهای تولید و پشتیبانی، اثرات مالی قابل توجهی در آینده در عملیات شرکت خواهد گذاشت.

گروه بهمن مصمم است تا با نگاه و رویکرد جدید و با اصلاح ساختار تولید و پشتیبانی و بالابردن کیفیت، در زمینه توسعه و تنوع محصول و همچنین افزایش سهم بازار، همکاری با شرکای تجاری خود را گسترش دهد و پیش‌بینی می‌شود به دنبال مذاکرات و توافقات انجام شده به‌زودی شاهد رشد و ارتقاء محصولات باشیم.

 
  ::  تماس با ما   :: 
Copyright 2010, asscc.ir, All right reserved انجمن صنفی شرکتهای خدمات پس از فروش خودرو