1395/07/18      # 1818 

سایپا پذیرای دانش جویان در سال تحصیلی جدید 

به گزارش خبرخودرو، شرکت سایپا با هدف آشنایی و شناخت دانش جویان از صنعت خودرو، آمادگی دارد تا میزبان بازدید های گروهی دانشگاه های سراسر کشور از خطوط تولید خود باشد. 

همزمان با فرا رسیدن مهر ماه و آغاز سال تحصیلی، شرکت سایپا در راستای  انجام مسئولیت های اجتماعی خود و به منظور ایجاد ارتباط با دانشگاه های سراسر کشور و ارتقا تصویر ذهنی مخاطبان و از بین بردن تصاویر واهی از صنعت خودرو و همچنین آشنایی هرچه بیشتر دانش آموزان، دانشجویان، دبیران و استادان گرامی، آمادگی دارد تا در قالب بازدیدهای گروهی شرایط تولید خودرو در ایران و مراحل کیفی و کمی این فرآیند را به نمایش بگذارد.

این بازدید ها با هدف نشر و توسعه دانش بومی، ایجاد بستر مناسب جهت رشد آینده سازان کشور، نمایش شرایط تحقق اقتصاد مقاومتی در صنعت و معرفی توان مهندسی داخلی انجام خواهد شد.

قطعا آشنایی افراد با این صنعت و روند تولید خودرو می تواند علاوه بر شناخت عملکرد تولید باعث ایجاد انگیزه در علم آموزی و حرکت دانش پژوهان جهت حضور در این صنعت بزرگ در آینده خواهد بود.

بر همین اساس مدارس، آموزشگاه ها، دانشکده ها و ارگانها می توانند جهت بازدید از خطوط تولید محصولات گروه سایپا به نشانی اینترنتی www.saipagroup.ir مراجعه و یا با شماره تلفن های2-48952801 تماس و هماهنگی های لازم جهت بازدید را انجام دهند و بازدیدها بر اساس اولویت ثبت نام انجام خواهد شد.

گفتنی است شرکت سایپا با نزدیک  به 50 سال حضور در صنعت خودرو و داشتن سالن های متعدد تولیدی و عرضه محصولات متنوع  نقش مهمی در صنعت خودروسازی کشور ایفا کرده است.

 
  ::  تماس با ما   :: 
Copyright 2010, asscc.ir, All right reserved انجمن صنفی شرکتهای خدمات پس از فروش خودرو