در سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران؛ مراسم تودیع و معارفه مدیرعامل سایپا برگزار شد

مراسم تودیع رضا سروش مدیرعامل سابق و معارفه میرجواد سلیمانی مدیرعامل جدید گروه خودروسازی سایپا در سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران برگزار شد.

طاهر پور رییس ایدرو در این مراسم با اشاره به لزوم انجام برنامه های اعلامی از سوی مدیران خودروسازی ها گفت: مدیران خودروسازی ها طوری برنامه ریزی کنند که روز رفتن از برنامه های صورت گرفته سخن بگویند و کار قول داده و انجام نشده باقی نمانده باشد.

مقیمی معاون امور صنایع وزارت صنعت، معدن و تجارت نیز با اشاره به لزوم برگشتن به روزهای اوج تولید گفت: باید تمام توان را برای افزایش میزان تولید و برگشتن به روزهای خوب صنعت خودرو به کار بگیریم و چالشهای فعلی را با درایت و تدبیر لازم رفع کنیم.

وی ادامه داد: گروه خودروسازی سایپا بالغ بر ۱۳۲ هزار دستگاه خودرو تعهد دارد که باید با برنامه ریزی دقیق این خودروها به مشتریان تحویل داده شود.

وی با اشاره به لزوم واگذاری بخشی از دارایی ها برای تامین نقدینگی مورد نیاز خودروسازان گفت: باید برای تامین نقدینگی مورد نیاز بخشی از دارایی های غیر مولد واگذار شود و برای تامین ارز مورد نیاز هم اقدامات اساسی صورت گیرد.

میر جواد سلیمانی مدیرعامل جدید سایپا نیز با اشاره به برنامه های خود برای این گروه خودروسازی گفت: تمام برنامه های تدوین شده از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت در صنعت خودروسازی با جدید دنبال و عملیاتی خواهد شد.

وی ادامه داد: مشکل ریشه ای مشتری مداری باید با جدید دنبال و به بهترین شکل مدیریت شود، چرا که مشتریان ولی نعمت ما هستند و نباید با تاخیر در انجام تعهدات باعث ایجاد نارضایتی و تجمع در مقابل وزارت صنعت و جاهای دیگر شویم.

سلیمانی با اشاره به برنامه خود برای بهبود وضعیت تولید گروه خودروسازی سایپا گفت: باید کمبود قطعات برای تولید بیشتر رفع و برنامه های جامعی برای ارتباط بیشتر با دانشگاه ها و تولید محصولات جدید را در پیش بگیریم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *