با همکاری پلیس راهور؛ اجرای طرح زمستانی امداد خودرو ایران

امداد خودرو ایران طرح زمستانی را برای امداد رسانی به خودرو‌ها با همکاری پلیس راهور آغاز کرده است

رسول رمضانی مدیر عملیات شرکت امداد خودرو ایران در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما گفت: این طرح همزمان با فصل زمستان و افزایش احتمال ایجاد ایراد در خودرو‌ها چه در داخل شهر و چه در جاده‌های مواصلاتی کشور اجرا می‌شود که تا اواخر اسفند ادامه دارد و بعد از آن طرح نوروزی اجرا خواهد شد.
وی گفت: بیش از ۱۵۰۰ اکیپ خدمات رسانی امداد خودرو ایران برای فصل سرما به صورت ۲۴ ساعته خدمات رسانی می‌کنند و علاوه بر این ۷ پایگاه ثابت در ۷ محور پرتردد منتهی به تهران ایجاد شده است که تمام قطعات مورد نیاز خودرو‌ها را تامین خواهد کرد.
وی با بیان اینکه خیلی از ایرادات خودرو‌ها مربوط به موارد الکتریکی و ایراد‌های جزئی است گفت: برخی از شرکت‌های امدادی نامعتبر توان تشخیص ایراد خودرو را ندارند و هزینه‌های زیادی از جمله حمل خودرو را به مشتریان تحمیل می‌کنند.
وی به صاحبان خود رو‌ها توصیه کرد: به شرکت‌های امدادی معتبر مراجعه کنند و برای استفاده از خدمات شرکت امداد خودرو ایران با شماره ۰۹۶۴۴۰ تماس بگیرند و یا از اپلیکیشن ایساکو استفاده کنند.
وی افزود: برای همه هزینه‌های انجام شده برای مشتریان فاکتور و پیامک صادر می‌شود ضمن اینکه دارندگان کارت‌های طلایی از بسیاری از خدمات رایگان می‌توانند بهره‌مند شوند.

تجهیز ناوگان امداد خودرو ایران به موقعیت یاب

معاون برنامه ریزی شرکت امداد خودرو ایران گفت: همه ناوگان این شرکت به سیستم موقعیت یاب (gps) مجهز شده است.
عباسی امروز در حاشیه بازدید خبرنگاران از شرکت امداد خودرو ایران و مرکز تماس این شرکت گفت: بیش از ۱۰ مرکز تماس در کشور به صورت ۲۴ ساعته درخواست‌های امداد صاحبان خودرو را برای امداد رسانی بررسی می‌کند.
وی با بیان اینکه بیش از ۸۵ هزار کیلومتر جاده در کشور تحت پوشش خدمات امدادی امداد خودرو ایران است گفت: از زمان امدادرسانی به طور میانگین کمتر از ۲۴ دقیقه است.
وی با اشاره به اقدامات صورت گرفته برای هوشمندسازی خدمات امدادی گفت: دارندگان گوشی‌های هوشمند بعد از تماس با مرکز تماس این شرکت به شماره ۰۹۶۴۴۰ لینکی را دریافت می‌کنند که با مراجعه به آن مشخصات مکانی خودرو مورد نظر برای این شرکت ارسال می‌شود و نزدیکترین گروه امدادی به محل مورد نظر اعزام خواهد شد.
وی همچنین با اشاره به خدمات امدادی اضافی که برای مشترکان در نظر گرفته شده است گفت: خدماتی از جمله ارائه بنزین، تعویض لاستیک، مشاوره‌های فنی و سایر خدمات عیب یابی و تعمیر در محل، همچنین سرویس‌های دوره‌ای برای این دسته از مشترکان انجام می‌شود.
وی گفت: همچنین با مراجعه به سایت راهداری کشور به آدرس ir.۱۴۱ این امکان وجود دارد که هموطنان موقعیت ناوگان این شرکت را از طریق سیستم موقعیت یاب در این سایت مشاهده کنند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *