آنلاین وقت معاینه فنی خودرو بگیرید

به گزارش خبرخودرو، به اطلاع شهروندان گرامی می رساند از سال ۱۳۹۸ کلیه خودروهای داخلی تولید ۹۳ و ماقبل و خودروهای وارداتی ۲۰۱۴ و ماقبل و همچنین خودروهای عمومی ۹۶ و ماقبل مشمول معاینه فنی می باشند. بدیهی است خودروهای فاقد معاینه فنی در صورت تردد در شهر تهران به صورت مکانیزه توسط دوربین روزانه مبلغ ۵۰ هزارتومان جریمه خواهند شد.

با عنایت به شرایط عادی وضعیت مراجعات به مراکز شهر تهران و امکان اخذ معاینه فنی در کمتر از یک ساعت به شهروندان دارای خودروهای تولید ۹۳ که در سال آینده مشمول معاینه فنی خواهند شد توصیه می گردد هرچه زودتر نسبت به انجام معاینه فنی خودروی خوداقدام نمایند. ضمنا جهت مدیریت زمان مراجعه کنندگان محترم می توانند از سامانه نوبت دهی آنلاین به آدرسservices27.tehran.ir با تعیین وقت قبلی به مرکز مورد نظر مراجعه کنند.

درسال آینده نیز همانند سال ۹۷ برای کلیه خودروهای مشمول و غیر مشمول دارای معاینه فنی برتر تخفیف روزانه ۲۰ درصد در نرخ عوارض تردد در محدوده زوج وفرد و محدوده طرح ترافیک لحاظ خواهد شد.

از شهروندانی که علاقه مندند از این امتیاز استفاده کنند، دعوت می گردد هرچه سریعتر پیش از شلوغی آخر سال مراکز، نسبت به اخذ معاینه فنی برتر خودروی خود اقدام کنند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *